Szukaj

Warianty Carlo Rossi

Carlo Rossi Cabernet Sauvignon

Ciepłe dni i chłodne noce w których dojrzewa szczep Cabernet Sauvignon sprawiają, że smakuje w absolutnie niepowtarzalny sposób! To daje naszemu winu bogaty owocowy bukiet, z wyczuwalną nutą ciemnych jagód, wiśni i malin oraz lekkim dębowym posmakiem.

Carlo Rossi Chardonnay

Umiejętne połączenie owocowego aromatu jabłek i nuty świeżych cytryn tworzy wino o wyrazistym smaku i wyważonej teksturze, które przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi bogatych, pełnych smaku doznań! To szczepowe wino idealnie komponuje się z makaronami, grillowanymi owocami morza, jak i nieco pikantniejszymi potrawami.

Carlo Rossi Red

Łagodne, półwytrawne czerwone wino, doskonałe na każdą okazję. Jego delikatny, stworzony z naszej pasji aromat, pasuje do wszystkich bezcennych chwil, które chcesz zapamiętać na dłużej. Dzięki swojej bogatej teksturze idealnie komponuje się z każdym rodzajem mięs, jak i pikantnymi potrawami.

Carlo Rossi White

Lekkie, półwytrawne białe wino, idealne na letnie spotkania z najbliższymi! Sprawdzi się również jako dodatek do owoców i deserów, wydobywając z ich smaku to, co najlepsze. Carlo Rossi White najlepiej lekko schłodzić przed rozpoczęciem wieczoru.

Carlo Rossi Rose

Jeżeli szukasz orzeźwiającego i aromatycznego półsłodkiego wina, Carlo Rossi Rose
z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Dobrane ze starannością, dojrzewające w słońcu winogrona tworzą doskonale łagodny bukiet smaków. Dlatego Carlo Rossi Rose świetnie sprawdzi się zarówno jako aperitif, jak i wino na początek wspaniałego wieczoru.

Carlo Rossi Frescato

Czerwone winogrona, z których powstaje Rosso Frescato, zawdzięczają swój niezwykły smak chłodnym kalifornijskim wiosnom. W bukiecie można wyczuć nutę wiśni oraz śliwek, która doskonale dopełnia to delikatnie słodkie, subtelnie musujące wino o lekkiej teksturze. Najlepiej podawać mocno schłodzone – wtedy Rosso Frescato odkryje przed Tobą swoje wszystkie walory!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>