Szukaj

Targi Wine & Spirits 2010 już w przyszłym tygodniu

W dniach 26 – 27 maja w Centrum MT Polska przy ulicy Marsa 56c odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów Alkoholi. To impreza podczas której swoją ofertę zaprezentują producenci oraz importerzy napojów alkoholowych z całego świata.

Zwiedzający będą mieli wyjątkową okazję do zapoznania się z bogatą propozycją wystawców i nowościami rynkowymi. Wystawcy zaprezentują m.in. wina i koniaki francuskie, włoskie, hiszpańskie, ofertę winnic Mołdawii, Gruzji i Węgier, a nawet Libanu, alkohole mocne z Rosji i Ukrainy, polskie miody pitne i doskonałe piwo z rodzimych browarów. Dowiemy się także co to jest piwo winne i będziemy mieli okazję zapoznać się ze specjałami kulinarnymi doskonale zharmonizowanymi z ofertą win.

Goście targów będą mogli także poszerzyć swoją wiedzę podczas bezpłatnych szkoleń, organizowanych przy współpracy partnerów merytorycznych. Cykl warsztatów podzielony został na 2 niezależne panele tematyczne. Pierwszy skierowany do branży odbywać się będzie w godzinach przedpołudniowych, natomiast po godzinie 15.00 przewidziane są szkolenia dla klientów indywidualnych.

Szkolenia branżowe

Merchandising w alkoholach. Cuda czy praktyka? Jak zwiększyć sprzedaż napojów alkoholowych w sklepie, hipermarkecie oraz innych punktach sprzedaży poprzez ekspozycje produktów, a także wystrój pomieszczenia? Certyfikowani trenerzy z firmy Catman Polska przedstawią swoje doświadczenia zdobyte podczas wieloletniej pracy w handlu alkoholami oraz praktyczne wskazówki jak osiągnąć sukces stosując proste zasady merchandisingu. Szkolenie kierowane jest do menedżerów oraz właścicieli punktów sprzedaży napojów alkoholowych. 26 maja 2010 r. w godzinach 12.00 – 14.00

Jak zwiększyć sprzedaż w restauracji? Alkohol kluczem do sukcesu. Praktycy o tym jak skomponować menu alkoholowe i dobrać kartę alkoholi do potraw oraz charakteru lokalu. Warsztaty prowadzone przez utytułowanych mistrzów barmańskich z Flair Academy, którzy pokażą jak w prosty sposób wyróżnić restaurację poprzez odpowiedni wybór alkoholi oraz styl pracy barmana. Szkolenie kierowane jest do menadżerów i właścicieli punktów gastronomicznych. 27 maja 2010 r. w godzinach 12.00 – 14.00

Szkolenia dla amatorów wina

26 maja 2010 r., o godzinie 15.00 rozpocznie się szkolenie wprowadzające w świat win przeznaczone dla wszystkich miłośników wina. Zapraszamy do podróży przez regiony, odmiany, rodzaje, roczniki i style, w której przewodnikiem będzie Dom Wina. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak rozpoznawać wina z różnych regionów, jak dobierać poszczególne rodzaje win do odpowiednich potraw, a także co sprawia, że jedne wina nam smakują, a inne nie.

Szkolenie dla amatorów drinków

27 maja 2010 r. od godz. 15.00 na warsztaty Profesjonalne przygotowywanie drinków w domu zaprasza Flair Academy. Podczas interaktywnego szkolenia instruktorzy Flair udowodnią, że również w warunkach domowych, mając pod ręką łatwo dostępne i nieskomplikowane produkty można przygotować doskonałe i efektowne drinki czy cocktaile.

Więcej informacji na www.wineandspirits.pl

II Międzynarodowe Targi Alkoholi Wine & Spirits
26 -27 maja 2010, Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56c, Warszawa

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>