Szukaj

Portugalskie nowości od Amazis.net

Portugalskie wina jakościowe to propozycje „z duszą”, tworzone prawie wyłącznie z rodzimych szczepów winnych. W sposób zdecydowany wyróżniają się na tle reszty Europy proponując odmiany, których nie można spotkać nigdzie indziej. Teraz wina portugalskiej winnicy Monte Branco dostępne są także na polskim rynku. Dystrybucją zajmuje się firma Amazis.net quality food&drinks.

Amazis.net quality food&drinks od dłuższego czasu rozbudowuje ofertę o ściśle wyselekcjonowane propozycje win sprowadzanych z uznanych zakątków europejskich. – Uczestnicząc w polskich i międzynarodowych targach winnych oraz wydarzeniach branżowych jesteśmy w stanie wybierać takie propozycje, które będą miały szansę zdobyć mocną pozycję na polskiej półce alkoholowej – mówi Maciej Bernat, sales manager z Amazis.net quality food&drinks. Wspólnym mianownikiem wprowadzanych nowości jest wysoka jakość win połączona z konkurencyjnym pułapem cenowym, dopasowanym do oczekiwań klienta polskiej sieci handlowej, detalicznej czy branży HoReCa.

Portugalskie nowości od Amazis.net quality food&drinks to cztery wytrawne indeksy pochodzące z winnicy Monte Branco funkcjonującej w regionie Alentejo. Ágil Monte Branco to czerwone wino tworzone z połączenia tradycyjnego szczepu portugalskiego Trincadeira z hiszpańskim Aragonez i francuskim Syrah. Równie ciekawe są propozycje Alento. To White Reserva Monte Branco, białe wino długo dojrzewające w beczkach, tworzone w całości z portugalskich winogron Arinto i Antão Vaz. Uwagę warto zwrócić także na klasyczne White Monte Branco i Tinto Monte Branco tworzone z mieszanek portugalskich winogron.

Oferta portugalskich win Amazis.net quality food&drinks przygotowana jest do sprzedaży w polskich sieciach handlowych i detalicznych, a także hurtowniach oraz branży HoReCa.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>