Szukaj

„Piotr i Paweł” rozszerza półkę z winami

Sieć supermarketów „Piotr i Paweł” rozbudowuje ofertę win jakościowych o propozycje pochodzące z rumuńskich Tarasów Dunaju. Pojawienie się w wybranych placówkach sieci win Domeniile Ostrov to wynik rozszerzenia współpracy z wyłącznym przedstawicielem, firmą Amazis.net quality food&drinks.

Rumuńskie marki importowane przez Amazis.net quality food&drinks to wina niedostępne wcześniej na polskim rynku. Decyzja o ich wprowadzeniu to wynik obserwacji preferencji konsumentów, którzy coraz chętniej sięgają po wino gatunkowe. Wiedzą jak czytać etykiety oraz mają świadomość, że dobre wino jakościowe można dostać już za ok. 20 zł za butelkę. Właśnie w ten trend wpisały się wina rumuńskie, które zasiliły portfolio produktowe Amazis.net quality food&drinks. Wybrane z oferty propozycje jako pierwsza wprowadziła sieć supermarketów „Piotr i Paweł” licząca ponad 100 sklepów zlokalizowanych w 45 miastach w Polsce.

Wina, które pojawiły się w wybranych placówkach sieci „Piotr i Paweł” to Domeniile Ostrov Fetească Regală oraz Domeniile Ostrov Merlot. Pierwsza propozycja to białe wino półwytrawne bazujące na jednym z czołowych rumuńskich szczepów lokalnych, jakim jest fetească regală. Z kolei Domeniile Ostrov Merlot to czerwone wino półwytrawne o bardzo intensywnym smaku i wyrazistości gwarantowanej dzięki bogatemu bukietowi tanin. Oba wina dostępne są od końca października 2014 r. w cenie półkowej ok. 20 zł za butelkę 0,75 l.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>