Szukaj

Nowy producent na rynku FMCG

Na polski rynek FMCG trafia nowa marka napojów alkoholowych dystrybuowanych przez firmę Bohemia Sekt Polska sp. z o.o. Asortyment, jakościowe wina spokojne oraz wina musujące pochodzące ze słonecznych, południowych Moraw, przeznaczony dla super i hipermarketów, dyskontów, a także mniejszych sklepów oraz restauracji.

Bohemia Sekt to marka niedostępna do tej pory na polskim rynku, choć to jeden z największych producentów wina w Europie, którego tradycja sięga już 1945 roku. Znany w rodzimych Czechach jako „Bohemka”, obok kilkudziesięciu win spokojnych, proponuje trzy linie jakościowe win musujących – premium, specialities oraz prestige (linia przeznaczona m.in. do restauracji i hotelowych barów). Pod tymi nazwami kryje się aż jedenaście szampańskich win extra wytrawnych (extra brut), mocno wytrawnych (brut), wytrawnych (sec) i półwytrawnych (demi sec), białych, czerwonych i różowych, produkowanych metodą charmat lub tradycyjną szampańską.

Z kolei wina spokojne proponowane przez firmę Bohemia Sekt Polska sp. z o.o. to cztery marki pochodzące prosto z południowych Moraw: Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov. To kilkadziesiąt win wytrawnych w białej, czerwonej i różowej odsłonie.

Uroczysta premiera marek oferowanych przez firmę Bohemia Sekt Polska sp. z o.o. odbyła się w Poznaniu na początku listopada 2010 roku na vipowskim pokazie filmu „Skrzydlate Świnie” z udziałem znakomitej obsady aktorskiej. To mocny start na rynku, szczególnie że przyjęta strategia marketingowa zakłada udział firmy w wielu tego typu eventach – dodaje Anna Kaliszan, wiceprezes zarządu firmy Bohemia Sekt Polska sp. z o.o.

Więcej o Bohemia Sekt Polska sp. z o.o. oraz informacje dla dystrybutorów znaleźć można na www.bohemiasekt.pl.

One Reply to “Nowy producent na rynku FMCG”

  1. Mariusz says: 30 listopada, 2010 at 7:41 pm

    Im więcej wina tym lepiej 🙂 Ja ostatnio znalazłem na jednym z moich ulubionych blogów fajną książkę: http://www.klub.dilmah.pl/blog/entry/byc-jak-marek-bienczyk-chocby-przez-chwile/ właśnie na temat wina. Bardzo mi się spodobała, takie ciekawe spojrzenie ma autor 🙂 W ogóle wino to temat rzeka.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>