Szukaj

Konkurs Złoty Medal PRW-wybór konsumentów

Już po raz drugi Polska Rada Winiarstwa ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie Złoty Medal PRW- wybór konsumentów. Celem tegorocznej edycji jest wyłonienie najpopularniejszych win i wyrobów winiarskich pasujących do różnych okazji w roku. Na swoich faworytów głosować może każda osoba pełnoletnia poprzez formularz umieszczony na stronie www.prw.sitspoz.pl. Konkurs trwa w dniach 23.04 – 23.05. 2014 r. Do wygrania zapas win i wyrobów winiarskich na cały rok. W sumie do rozdania prawie 100 butelek!

Do organizowanego przez Polską Radę Winiarstwa konkursu zgłoszone zostały wina i inne wyroby winiarskie stanowiące szeroki wachlarz wyśmienitych produktów. Od aromatycznych win gronowych, przez przyjemnie słodkie wina deserowe po szlachetne miody pitne i orzeźwiające cydry. Całe bogactwo rozmaitości tych trunków sprawia, że świetnie pasują one do najrozmaitszych okazji w roku, zarówno tych bardziej jak i mniej odświętnych. Letnie garden party z przyjaciółmi, długi zimowy wieczór przed telewizorem, rodzinny obiad, wspólne gotowanie, romantyczna kolacja czy imieniny lub urodziny. Każdy znajdzie tu na pewno coś dla siebie. Biorąc udział w konkursie uczestnik pomaga stworzyć unikalną listę topowych wyrobów winiarskich najlepiej jego zdaniem pasujących do danej okazji.

Konkurs przebiega w czterech kategoriach i biorą w nim udział najlepsze wyroby winiarskie prezentowane przez czołowych polskich producentów, importerów i dystrybutorów. W każdej z kategorii wyłoniony zostanie jeden zwycięzca.

Wyniki konkursu zostaną zaprezentowane na konferencji prasowej Polskiej Rady Winiarstwa w czerwcu br. Wydarzeniu towarzyszyć będzie degustacja nagrodzonych produktów poprowadzona przez profesjonalnego sommeliera.

Kategorie konkursowe:

I. Food&Wine.
II. Długie zimowe wieczory.
III. Letnie Garden Party.
IV. Świętujemy! (sylwester, imieniny, urodziny).

Jak wziąć udział w konkursie?

Należy wejść na stronę prw.sitspoz.pl i w zakładce konkursowej:

  1. oddać głos na jeden z wyrobów winiarski w każdej z czterech kategorii konkursowych.
  2. oraz utworzyć kreatywne hasło promujące Polską Radę Winiarstwa.

Nagroda:

Zbuduj swoją własną piwniczkę! Biorąc udział w konkursie i oddając głos na swoich faworytów możesz wygrać zestaw 36 butelek win i wyrobów winiarskich opakowanych w gustowne drewniane skrzyneczki. Uwaga! Oprócz nagrody głównej aż 10 nagród pocieszenia, po 6 butelek każda!

 Jury:

  • Elżbieta Pawłowska, Dyrektor Biura Polskiej Rady Winiarstwa
  • Wojciech Gogoliński, redaktor magazynu Czas Wina
  • Sylwia Jasińska, Agencja Kuźnia PR

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE NA STRONIE prw.sitspoz.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału i zagłosowania na swoje ulubione wyroby!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>