Szukaj

Fiore – smak na owocową nutę!

Brzoskwiniowa rozkosz czy deszcz truskawek? Przed takim dylematem staną wszystkie miłośniczki letnich przyjemności. Subtelne i zmysłowe bąbelki Fiore Spumante Mix – mariażu półwytrawnego wina musującego z sokiem owocowym powracają tego lata, aby ponownie zachwycić swoją wyjątkową ambrozją aromatu i słodyczą smaku.

Fiore, typowo kobiece wino ponownie przypomina o sobie tego lata. Zamykasz oczy, świat zwalnia, czas płynie wolno i leniwie. Delektujesz się przyjemnością smaku… W tym czasie spotkania z przyjaciółkami, ekscytujący wyjazd na „babskie” wakacje, koleżeńskie ploteczki czy weekendowy piknik za miastem nie obędą się bez wyjątkowego wina Fiore Spumante Mix. Ten unikatowy mariaż wina musującego i naturalnego soku owocowego o smaku truskawkowym lub brzoskwiniowym został skomponowany specjalnie z myślą o kobietach lubiących spędzać czas wolny we własnym towarzystwie. Delikatne jak muśniecie warg, orzeźwiające jak wiosenny deszcz, słodkie i niezwykle kobiece wino Fiore pozwoli ugasić największe letnie pragnienie. To wyjątkowy rarytas dla wszystkich wielbicielek owocowych koktajli.

Fiore Spumante Mix to nie tylko idealne wino do wznoszenia wszelkich toastów, to przede wszystkim ambrozja smaku, która wyśmienicie komponuje się w zestawieniu z większością przygotowanych przez Ciebie lekkich, letnich przekąsek. Doskonale możesz serwować je zarówno do słodkich jak i pikantnych rozmaitości. Niezastąpione podczas podawania Waszych ulubionych tartinek lub urozmaiconych sałatek. Równie nieodzownym elementem stanie się przy serwowaniu świeżych, sezonowych owoców. Nieznacznie schłodzone Fiore smakuje najlepiej. Zawierając tylko siedem procent alkoholu, sprawia, że degustowanie go daje uczucie lekkości, a jego delikatny smak przynosi rozkosz podniebieniu i sprawia, że można delektować się nim do woli.

W nadchodzącym sezonie letnim, w wybranych sklepach na terenie całego kraju Fiore zaskoczy Cię licznymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie z myślą o Tobie. Przyjdź i rozkoszuj się magią smaku brzoskwiniowej rozkoszy lub truskawkowego deszczu!


Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>