Szukaj

BS Bohemia Sekt Polska na półkach sieci Milea

W sieci marketów Milea pojawiły się wina pochodzące z południowych Moraw, słonecznej krainy słynącej z uprawy najlepszych gron do produkcji win jakościowych. Asortyment sklepu poszerzył się zarówno o musy z linii specialities (Bohemia Sekt oraz Château Bzenec), jak i wina spokojne – Vino Mikulov oraz Habánské sklepy.

Milea to ogólnopolska sieć delikatesów powstałych z myślą o osobach dokonujących częstych zakupów. Dbając o konkurencyjną ofertę, w marcu br. w sieci pojawiły się wina dystrybuowane w Polsce przez firmę BS Bohemia Sekt Polska. Konsumenci mogą wybierać pomiędzy jakościowymi winami spokojnymi oraz musującymi sprowadzanymi z południowych Moraw, jednego z najbardziej docenianych regionów winiarskich na świecie.

Wina spokojne to dorobek dwóch winnic – Vino Mikulov i Habánské sklepy. Pierwsza z nich proponuje różowe wino Motyl – rosé, o delikatnym aromacie malin, jeżyn i czereśni. Amatorom soczystych smaków polecić można także czerwony Cabernet Sauvignon z charakterystycznym aromatem czarnej porzeczki lub białe wino Pinot gris 2008 Grapes Selection o typowo gatunkowym zapachu. Vino Mikulov to także linia Svatý Urban dla koneserów białych i czerwonych win półsłodkich.

Z kolei z winnicy Habánské sklepy zasmakować można białe wino Veltlínské zelené (Grüner Veltliner) o migdałowym posmaku lub czerwone Svatovavřinecké (St. Laurent) z aromatem dojrzałych wiśni, śliwek i powideł.

Sieć marketów Milea wzbogaciła także ofertę win musujących z linii specialities produkowanych tradycyjną metodą szampańską. Klienci mogą wybrać Château Bzenec brut, białe wino wytrawne tworzone z winogron Riesling – dumy południowych Moraw. Koneserzy mocnych smaków mogą zdecydować się na Château Radyně extra brut, bardzo wytrawne wino musujące powstające z odmian Welschriesling i Green Veltliner rosnących na słonecznych wzgórzach Palava. Czerwone wino musujące proponuje Chateau Belveder doux – to kupaż odmian Blaufränkisch i Saint Laurent.

BS Bohemia Sekt Polska to wina spokojne oraz musujące z pięciu morawskich winnic – Bohemia Sekt, Château Bzenec, Habánské sklepy, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Źródło: BS Bohemia Sekt Polska (www.bohemiasekt.pl), Milea (www.maromarkety.pl)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>